Burcunuza göre nasıl bir annesiniz?
+ Sonra Oku

Burcunuza göre nasıl bir annesiniz?

Özgürlükçü, katı belki de biraz fazla evhamlı... İşte tüm detayları ile burçlara göre annelik.

Astroloji hayatta her alanı etkilediği gibi anneliğimizi de etkiliyor. Ailenizle geçirdiğiniz zamanları hiçbir şeye değişemiyor olabilirsiniz. “Hayatım çocukların üstüne fazla düşmüyor musun?” lafını bu aralar eşinizden sıkça mı duyar oldunuz? O kadar özgürlükçü bir annesiniz ki çocuklarınızın arkadaşlarının sizin gibi bir anneleri olmalarını istediklerini duyuyorsunuz.  Bir an kendinizi elinizde bir toz bezi ile çocukların peşinde mi buluyorsunuz?

 

Eşinize duyduğunuz sevgi çocularınızınkinden daha mı fazla? Her şey bir yana çocuklarım olmadan asla diyenlerden misiniz? Annelik görevlerinizin tümünü hızlıca halledip, kendinize zaman ayırmayı mı seviyorsunuz? Belki de kendinizi küçük yaşlarınızdan itibaren bir anne olarak hayal ettiniz. Hepimiz farklı karakterlere sahip, farklı anneleriz. Hatalarımız,yanlışlarımız ve tecrübelerimizle olayların farkına varıyoruz. Fakat karakterimize büyük etkisi bulunan burçlarımızın bizi nasıl etkilediğini öğrenirsek aslında şu ana kadar farkına varmadığımız ve doğru sanarak yaptığımız şeyleri telafi etmemiz mümkün olabilir.

 

Nasıl bir anne olduğunu bulmak, doğrularınızın yanlışlarınızın farkına varmanız hem çocuklarınızla ve ailenizle aranızdaki iletişimi geliştirir hem de hayatın sizi daha fazla gereksiz detaylarla yormasına izin vermezsiniz.

 

Nasıl bir anne olduğunuzu öğrenmek için mutlaka bu yazılara bir göz atın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yaz

  • Misafir 2016-07-04 20:13:11

    Benım dogum tarıhım 26 08 1984 6haftalık hamıleyımii

  • Misafir 2016-07-02 14:58:49

    19 hafta 6 günlük gebeyim bebeğim cinsiyeti Çin takvimine göre ne olur