Sevgilim eşcinsel mi?
+ Sonra Oku

Sevgilim eşcinsel mi?

Hemcinslerine ilgi duyan ancak bunu gizleyen bir erkek, davranışları ve tavırlarıyla işaretler veriyor olabilir.

Kendi cinsine ilgi duyan kişiler, toplum içinde tepki görmemek için, bu yönelimlerini gizlemeyi, karşı cinsten biriyle birlikte olmayı tercih edebilir. Eğer bu işaretlerin tamamına yakınını görüyorsanız, ilişkinizi gözden geçirme gereği duyabilirsiniz.

 

Sevişirken yüzünüze bakmayı reddediyorsa

Sevişirken sizinle asla göz teması kurmaması, hep gözlerini kapatması veya başını yana çevirmesi, yaptığından utandığını gösterir.

 

Sevişmeyi hep oral seksle başlatıyorsa

Size veya herhangi seksi bir kadın görseline bakarak asla tahrik olmuyorsa, bunun yerine sevişmeye başlarken daima oral seks yapmanızı istiyorsa, onun kendi cinsinden hoşlandığını düşünmekte haklısınız.

 

 

Kadınsı davranıyorsa

Feminen konuşmaları, tavırları ve davranışları cinsel yönelimine dair bir fikir verebilir.

 

Erkeksi havanız varsa

Eşcinselliğini gizlemek zorunda kalan kimi erkekler, “erkek gibi kadın” olarak tanımlanan, tavır ve davranışları erkeksi kadınları tercih eder.

 

Sevişmeyi sizin başlatmanıza aşırı tepki gösteriyorsa

Bir kadınla beraber olan eşcinsel bir erkek, sevişmeyi kendisi başlatmak ister, çünkü beraber olduğu kadından veya herhangi bir kadından tahrik olmaz.

 

 

Anüsünde ısrar ediyorsa

Erkeklerin çoğu anüslerinin çevresine dokunulmasından tahrik olur. Ancak her sevişmenizde anüsünü uyarmanızı istiyor ve parmağınızla içine nüfuz etmenizi istiyorsa, esasen erkeklerden hoşlanma ihtimali yüksektir.

 

Eşcinsellik şakası yapmaktan fazlasıyla hoşlanıyorsa

Hemcinsleriyle şakalaşmaları daha ziyade eşcinsellik üzerineyse ve bu şakalaşmalardan aşırı hoşlanıyorsa, birlikte olduğunuz erkek hemcinslerine ilgi duyuyor olabilir.

 

 

Aşk aşktır!
GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yaz

  • Misafir 2017-06-14 16:13:44

    ben bu haberin büyük bir bölümüne katılmıyorum, özellikle sevişmeyi başlatma kısmı kafamı karıştırdı, erkek adam sevişmeyi başlatır yani ne var bunda zaten kadının sevişmeyi başlattığı nerede görülmüş ki.