Beni aldatıyor mu?
+ Sonra Oku

Beni aldatıyor mu?

"Sevgilimin birkaç aydır beni aldattığını biliyordum..."

3 senelik bir ilişkim var(dı). Son zamanlarda sevgilimin beni aldattığını hissediyordum. Evde otururken bir anda evden çıkıp gidiyordu. Geceleri telefonunu uçak modunda kullanıyordu. Telefonuyla tuvalete bile gidiyordu... Ben yanında olmadığımda adını bilmediğim barlarda oluyordu. Aslında her şey apaçık ortadaydı. Birkaç defa beni aldattığını bildiğim söyledim. Tabi ki itiraf etmedi. Bunları bile bile onunla olan ilişkimi sürdürdüm. Fakat zaman ilerledikçe ona bilenmeye başladım. İlişkimiz bitmeden önce ben de başkalarıyla görüşmeye başladım. Onun beni aldattığını biliyor ve buna göz yumuyordum. Tek fark benim de bir şeyler yapıyor olmamdı...

 

Ufak bir tartışma sonunda toplantıdayım diyerek eski sevgilimle görüştüm. Aradan birkaç hafta geçti ve sonunda başka bir bahane bulup sevgilimden ayrıldım. Aradan 2 gün geçtikten sonra eski sevgiliin yanına gittim ve hiç bir vicdan azabı duymadan onunla birlikte oldum.

 

Birini aldatmayı asla doğru bulmuyorum. Fakat bazen olaylar böyle gelişiyor ve kendinizi bu gibi durumlar içinde bulabiliyorsunuz.

 

Ayrılmamızın üzerinden 2 gün geçip başkasıyla sevişince onu aslında artık sevmediğimi fark ettim. Ne insan olarak onu seviyordum ne de sevgili olarak.

 

Yüklerimden kurtuldum ve artık çok daha mutluyum...

 

 

Rumuz: Çilek Hanım

 

 

Yorum yaz

  • Misafir 2016-11-29 09:52:54

    bal yiyen baldan bıkar,bir müddet sonra ondanda bıkacaksın başka tat arayacaksın.

  • Misafir 2016-08-11 18:35:17

    eskiden ar namus denen şeyler vardı bursa olduklarından tüylerin diken diken oldu içindeki namussuzlugunun kılıfını bulmakta zorlanmamissin....

  • Misafir 2016-02-24 13:25:31

    demekki neymiş ne kadar sevgiğin önemli değil yatakta ne kadar verimli olduğun önemli :))