Kavgalıyken sevişmek...
+ Sonra Oku

Kavgalıyken sevişmek...

Sonra birden nasıl olduysa bana dokundu. Ve sonra gerisini hatırlamıyorum.

2 yıllık evliyiz. Adaya gittik, gezmeye. Daha gemiden yeni inmiştik ki eski sevgilimi gördük. Aaa nasılsınlar falan birkaç laf edip yolumuza devam ettik. Neymiş efendim çok ilgili davranmışım. Sonra adadan ve birbirimizden keyif alamadık, kısa süre sonra eve döndük. Üzerine evin dekorasyonuyla ilgili tartıştık. İkimiz de yumuşayamadık. Uzun süre konuşmadık. Sudan meseleler işte. Çözemeyince tırmanıyor. Mesafeliyiz kendisiyle. Elbette ikimizin her zaman aynı şeyi düşünmesi, söylemesi, istemesi mümkün olmuyor. Bazen orta yol bulunmuyor. Evin içine dağıldık. Muhattap olmuyoruz birbirimizle. Evlilik içinde olur böyle şeyler. Kavga normal...

 

Akşam aradı gecikeceğini söyledi yarım ağız. Uyuz oldum. Umursamaz tavırlar falan yaptı telefonda. Benim hırçınlığımı artırmak istermiş gibi. Mutfağı toplarken kapı açıldı ve yanıma geldi. Göz ucuyla beni izlediğini hissediyordum. İkimiz de çok gergindik.

 

Sonra birden nasıl olduysa bana dokundu. Ve sonra gerisini hatırlamıyorum. Olay kendiliğinden patlak verdi ve çok acayipti. Tutkulu ve ateşli bir şekilde sevişmeye başladık. Kavgalıyken sevişmek gibisi yok sanırım. Daha önce bu kadar tutkulu olmamıştık. Hırçınlığımız, gerginliğimiz üzerimizdeyken, adrenalin hat safhadayken ön sevişmeye bile gerek duymadık, tövbe estagfurullah. 

 

Güzeldi ama sorunu çözemedik. Ama olsun. Erkekler neden kavgadan sonra bu kadar ateşli sevişirler? 

 

 

Rumuz: Alevli

 

Yorum yaz

  • Misafir 2017-03-17 11:39:21

    sizin sevişmeniz in güzelliği kavgadan değil! eski sevgilinin, eşine verdiği hırs ile sana tekrar sahip olma arzusundan :)... sen de sana sahip olmasının verdiği güzelliği yaşadın.

  • Misafir 2017-01-04 15:12:53

    kavgalıyken evet süperr

  • Misafir 2017-01-02 17:07:32

    hırsını.oradan.cıkarmış