Sırt ağrısı 5 ciddi hastalığın belirtisi
+ Sonra Oku

Sırt ağrısı

Her 5 kişiden birinin sorunu olan sırt ağrısı, gençlerden ileri yaştaki kişilere kadar hemen her yaş grubunda ortaya çıkıyor.

Bilgisayar kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte görülme sıklığı gün geçtikçe artan sırt ağrısı kimi zaman kas incinmesi gibi basit bir nedenle oluşurken, kimi zaman ise fibromiyaljiden osteoporoza kadar çeşitli ciddi hastalıkların habercisi olabiliyor!

Yorum yaz

  • Misafir 2017-03-28 13:50:30

    merhabalar ben 1 senedir akşam hıç bı agrım yok yataga yatıyorum sabah sırt ve godos agrısıyla yataktan zor kalkıyorum bırde sırtmın ust kısmı yanı agrıyon kısmı buz gıbı sabah kalktım agrım 15 20 dakka sonra hıç bı sey kalmıyor

  • Misafir 2017-03-22 21:37:33

    annemin 5 yıldır sol arka kaburga içinde ağrısı var gitmediğimiz dr. prof. vs. yapılmayan tetkik kalmadı çare ve sebep bulamadılar ağrı son 4 aydır 24 saate yayıldı ve hiç kesilmeden içerden zonklama şeklinde oluyor ve ağrı kesiciler hiç fayda etmiyor safra kesesinden ameliyat ettirdik biraz gecer gibi oldu ama yine tekrarladı annem artık dayanamıyorum yaşamak istemiyorum diyor allah kimsenin başına vermesin ama böyle bir duruma şahit olan varsa yardım istiyorum

  • Misafir 2017-02-12 22:12:08

    Bol bol ayva ve nar suyu yapıp her gün 1 er bardak için,Bu ağrılar genellikle kalp ile ilgilidir,aynı yerde ve devamlı ağrı ise,diğer organlardan da yansıyan ağrı şeklinde ifade edilen ağrılar vardır miğdeden sol küreğe vuran gibi sırtta,kalbinizi fazla yormayın,ağır kaldırmayın kendinizi fazla zorlamayın ve zararlı gıdalardan almayın,ağır yemekler ve fazla yemeyin düzenli spor yapın,hergün en az 1 litre su tüketin(saf olarak) yemeklerden veya içeceklerden değil.