Minik kalplerle büyük final
+ Sonra Oku

Minik kalplerle büyük final

Sürükleyici hikâyesi ve yıldız kadrosuyla adını televizyon tarihine yazdıran ‘İçerde’, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda, Minik Kalpler yararına düzenlenecek görkemli geceyle prestijine yakışır bir şekilde ekranlara veda edecek...

Gecenin sunuculuğunu Ebru Akel üstlenecek. Dizinin müziklerini hazırlayan Toygar Işıklı ise özel bir performans sergileyecek. 

 

 

Gelir, merkeze bağışlanacak

 

Show TV’nin fenomen dizisi ‘İçerde’, prestijine yakışır bir sosyal sorumluluk projesiyle ekranlara veda edecek. Dizinin yıldızları büyük finali, Lütfi Kırdar’da hayranlarıyla birlikte izleyecek. Bilet satışlarından elde edilecek gelir, Tekirdağ MİKA-DER ve İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlanacak.

 

 

Çağatay Ulusoy'un Instagram paylaşımları
GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Son hesaplaşma, kardeşlerden biri ölecek mi?

 

Yayınlandığı ilk günden itibaren milyonları ekrana kilitleyen “İçerde”, bu akşam son kez evlerimize konuk olacak. Büyük finalde Sarp, Celal’i tutuklar ama onu hapse koymak kolay değildir. Tüm yaşananlara tanık olan Davut, büyük planı harekete geçirir. Her şeyden habersiz olan Yılmaz Ailesi sonunda bir aradadır. Füsun, oğulları Sarp ve Umut’a kavuşmanın sevincini yaşarken Umut ise Eylem’e evlilik teklifi yapmak için hazırlıklara başlar. Bu mutlu anı, intikam için geri dönen Celal böler. Celal, hikâyenin başladığı noktaya dönerek sona hazırlanır. Yılmaz Kardeşler’den biri yine elindedir. Umut’u kurtarmak üzere harekete geçen Sarp için amansız bir zamanla yarış başlar. Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son hesaplaşma yaşanacaktır.

 

 

 

 

 

Bensu Soral'ın Instagram paylaşımları
GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorum yaz