Adım adım bavul toplama tüyoları
+ Sonra Oku

Adım adım bavul toplama tüyoları

Tatil zamanı geldi. Bavul toplarken harap düşen sinirlerinizi biraz sakinleştirmek için, 8 farklı toplanma tüyosunu birleştirip beğeninize sunuyoruz.

Evet, yaz geliyor, bavullar toplanıyor, büyük yolculuklar kapıda. Kapıda da, bavul toplama işi biraz karıştırıyor meseleyi, başlıyoruz düşünmeye, düşündükçe de düşünüyoruz sanki. Ne yapsam, bu bavulu değil de diğerini mi alsam, uçakta bunu mu diğerini mi kabinde tutsam, hangi kitapları yanıma alayım, kaç tane kitap yanıma alayım, yanıma yedek batarya alsam mı?

 

Bavul toplama teknikleri
VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

 

Özellikle son zamanlarda kafamızda canlanan soruların tamamı aşırı dikkatli olma halimiz yüzünden geliyor başımıza. Bizde olanın bize yetmediği gibi bir düşüncemiz oluyor böyle durumlarda. Sanki, o çok önemli olan bir şeyi unutup da gitsek, bütün seyahat çöp olacak gibi.

 

Biz de, bavul toplarken harap bitap düşen sinirlerinizi biraz sakinleştirmek için, 8 farklı toplanma tüyosunu birleştirip beğeninize sunuyoruz. Maksadımız soruları azaltarak çarçabuk amaca ulaşmanızı sağlamak. Hayır, en sevdiğiniz saç kurutma makinenizi yanınıza almanıza gerek yok. Otelde bir tane var zaten. Evet, bundan eminiz. Devamı için tüyolara doğru gidelim:

 

 

Pratik bavul toplama yolları
GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yaz