Akrep burcunun kişisel ve fiziksel özellikleri
+ Sonra Oku

Akrep burcunun kişisel ve fiziksel özellikleri

Akreplerin kişisel ve fiziksel özellikleriyle diğer burçlardan ayrıldıklarını biliyor muydunuz?

Akrepler, 21 Ekim ve 21 Kasım arasında doğarlar. Su grubundan olan Akrep, Mars ve Plüton gezegenleri tarafından yönetilir. Akrep kişiliği ve fiziksel özellikleri ile diğer burçlardan ayrılır. Onlar her istediklerini elde eden, azimli insanlardır. Uyumlu Balık ve Yengeç ile iyi anlaşırlar; inatçı Boğa ve Koç’tan uzak durmalıdırlar.

 

Kişilik

Akrepler, her şartta doğruyu söyleyebilme becerisi ile tanınırlar, üstelik bunu yaparken yumuşatmaya da ihtiyaç duymazlar. Akrep sorduğunuz herhangi bir konuya en dürüst cevabı verecektir, o yüzden böyle bir niyetiniz varsa hazırlıklı olmalısınız. Dürüst ve çalışkandırlar. Üstlendikleri işler için çok çalışır ve yüksek zekaları ile işi en iyi şekilde yaparlar. Akrepler, zamanlarının çoğunu yalnız geçirmeyi tercih eder ama aile bireyleri ve yakın arkadaşlarının varlığından da zevk almayı bilirler. Sert görünseler de içleri oldukça yumuşaktır.

 

İlişkiler

Sergiledikleri bağımsız tavır yüzünden, insanlar Akrepleri çekici bulur. Onları çekici kılan diğer özellikleri ise güçlü ve özgüvenli olmalarıdır. Sert görünen Akreplerle yeterli vakit geçirip kabuklarının altına inmeyi başardığınızda çok duygusal oldukları ortaya çıkar. Bu duygusallık ani duygu durum dalgalanmaları da yaratır. Bir Akrep bir an çok mutluyken, bir dakika sonra öfkeli olabilir. Bu da ilişkilerini, arkadaşlık ya da romantik, karşılarındaki bazı insanlar için zor kılar. Bir Akrep size bir kez yakınlaştığında, her zaman sadık kalacaktır. Akrepler sadakatleri ve cinsel hayatlarının ateşli olması ile bilinirler.

 

Vücut tipi

Bir Akrep genellikle uzun boylu olarak tarif edilmez. Sağlam yapılı ama küçük vücutları vardır, hatta tıknaz diye anılabilirler. Akrep kadınlarının dengeli bir vücut şekli vardır, erkeklerinin ise genellikle kaslı vücutları olur. Kilo almaya meyillidirler, özellikle de orta yaşlarda ama bu onların çekiciliğini yitirmesine yetmez. İncelikle yaşlanırlar ve her yaşta çekiciliklerini muhafaza etmeyi başarırlar.

 

Yüz özellikleri

Akreplerin yüz özellikleri onların en karizmatik özelliklerin biridir. En çok da bir bakanın bir daha bakmaktan kendini alıkoyamadığı gözleri ile ünlüdürler, derin ve gizemli. Bu gözler geniş ya da kalın kaşlarla çerçevelenir. Sert bir ağız yapısı ve derin bir ses tonları vardır. Kalın boyunlarına oturan geniş alın ve yüzleri vardır.

 

 

Burçların en zayıf kişilik özellikleri
GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yaz

  • Misafir 2019-01-12 09:49:53

    kotü yazsa kac kişi ben derdi acaba..

  • Misafir 2019-01-11 13:59:46

    aynı ben

  • Misafir 2018-11-16 19:41:51

    Benim ulan ben o