Başak erkeğine aşık olmak için 5 neden
+ Sonra Oku

Başak burcu erkeğine aşık olmak için 5 neden

Eğer hayatınızda bir kere başak erkeğine aşık olduysanız meraklanmayın sebeplerinizi biliyoruz.

Zodyak’ın en titiz en disiplinli ama içten içe en sevecen olan başak burcu erkeğini yakından incelemeye aldık. Aşık olmak için bir sürü neden çıkardık.

 

Saçları her daim güzeldir

Başak Burcu erkeğinin vücutlarında en önemsedikleri şey saçlarıdır. Saçlarına bakım yapmaya, şekillendirmeye bayılır. Onu hiçbir zaman dağınık bakımsız saçlarla göremezsiniz. İlk gördüğünüzde dikkatinizi çeken şey saçlarının sizinkinden bile güzel olduğu olabilir aman dikkat.

 

Pratik zekası kuvvetlidir

Siz bir sürü sorunlarla başa çıkmaya çalışırsınız, çözmesi zor problemlerle savaşırsınız belki ama başak burcu erkeğinin bu sorunları çözmesi çok kolay olacaktır. Detaycı ve akılcı olduğu için her tür probleme pratik çözümler bulması sizi etkilemek için yeter de artar bile.

 

Temizliğine düşkündür

Zodyak kuşağının en temiz burcu olduklarından, kötü kokarken yakalamanız imkansız olan bir burç ile karşı karşıyasınız. Evine gittiğinizde kötü bir sürprizle karşılaşmanız mümkün değil. Her daim temiz, titiz ve misler gibi kokan bir erkek sizin için nasıl bir nimet değil mi?

 

Tam bir düzen erkeğidir

Daima planları vardır. Bir günlerinin nasıl geçeceğini en ince ayrıntısına kadar planlar öyle yaşarlar. Rutinlerine sonuna kadar bağlı kalırlar. Kurdukları düzene karşı başkalarının neden olduğu değişikliklerden hoşlanmazlar. Bu nedenle tahmin edilebilir yapıları sizi kötü sürprizlere karşı korur. Hem sürekli plan yapmak gibi bir derdiniz de kalmaz planlarınız her daim hazırdır.

 

Olduğu gibi davranır

Sizin yanınızda nasılsa, ailesinin ve arkadaşlarının yanında da aynıdır. Birilerini etkilemek için özel bir karaktere bürünmez. Doğallığı hareketlerine yansır. Zaten onu çekici kılan da budur.

 

Yorum yaz

  • Misafir 2019-07-12 20:51:02

    35 yaşındayım 13 haftalık hamileyim

  • Misafir 2019-07-16 09:40:09

    tebrikler balık burcu bi çocuğunuz olacak

  • Misafir 2019-07-12 16:41:17

    0 doğru aynen