EVLİLİK
1
6

Genlinliğinizi seçerken önce vücut yapınızı tanımalısınız. Göğüslerinizin küçük olması bir dezavantaj olmayabilir. Bunu avantaja çevirmek için sırt dekolteli, işlemeli modelleri tercih edip klasik gelinlik modellerinden uzaklaşabilirisniz. Bu noktada mühim olan vücudunuzu çok iyi tanımanız ve buna göre hareket etmeniz. İnce bir vücut yapısına sahipseniz vücudu saran gelinlikleri tercih etmeniz daha yerinde olacaktır.

2
6

Göğüs kısmı içten dolgu malzemesiyle yapılmış gelinlik modelleri kendi ölçülerinize göre yapılmalıdır. Hiçbir hazır gelinlik modeli çok küçük ya da çok büyük memeli kadınlar için uygun olmayacaktır. Alt bedeniniz gelinliğe otururken üst bedenin boş kalmaması için iyi bir gelinlikçiyle görüşüyor olmalısınız. Küçük göğüslerden çok şikayetçiyseniz işlemeler, kafes modeller, boncuklarla işlenmiş bir gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. Eğer taşlı gelinliklerden çok hoşlanmıyorsanız sadece göğüs bölgesine işleme uygulatarak göğüsleri daha büyük ve daha dikkat çekici gösterebilirsiniz.

3
6

Kafesli, işlemeli gelinlik modelleri vücudun üst bölgesini saracağından göğüs bölgesinin de daha geniş gözükmesine neden olur. Bu gibi modelleri kullanırken saçınızı mutlaka topuz yapmanızı öneriyoruz. Omuzlar olabildiğince açık olmalı...

4
6

Gelinlikte kurdele, dolgu, işleme gibi detaylar memeleri daha büyük gösterecek birkaç yol arasında. Alttan desteklenmiş ve gelinliğin içine iyice yerleştirilmiş destekleyici ürünler ve kurdele gibi ufak detaylarla memeleriniz olduğundan daha büyük gözükebilir.

5
6

Vücuda oturan, saran gelinlik modelleri tam küçük memeli kadınlar için. Ufak detaylarla süsyelip vücut hatlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

6
6

Göğüs kısmı drapeli, üste oturan gelinlik modelleri küçük memeleri büyük göstermek için en ideal modellerden. Eğer bu durumdan şikayetçiyseniz drapeli modelleri kullanabilirsiniz.