Rus kadınlar tüylerinden böyle kurtuluyor!
+ Sonra Oku

Rus kadınlar tüylerinden böyle kurtuluyor!

Tüylerinizle başınız dertteyse bir de bunu deneyin!

İstenmeyen tüylerle başa çıkmanın birçok yolu var. Fakat Rus kadınların güzellik reçetelerinden birisi sizi çok şaşırtacak. Önce tüylerinizin uzamasını beklemelisiniz.

 

Tüylerden kurtulma reçetesinde neler var?

İhtiyacınız olanlar ceviz kabuğu ve su.

 

Reçete nasıl hazırlanır?

Uzayan tüylerin üzerine sürmek için ceviz kabuklarını küle dönüşene kadar yakın. Soğuyan küllere kremsi bir kıvam alacak şekilde su ekleyin. Kremsi kıvama gelen külleri 12 saat bekletin. İstenmeyen tüylere bu karışımı sürün ve 30 dakika bekleyin. Ardından sıcak suyla yıkayın. Karışımı günde 3 kez uygulayın. Çok yakın bir zaman içinde sonuçları görmeye başlayacaksınız...

 

 

Bu içerik medikal bir öneri değildir. Harici durumlar için doktorunuza başvurunuz

 

welovebeauty.org dan derlenmiştir

Yorum yaz

  • Misafir 2018-08-08 15:40:03

    bunun gerçek olacağını düşünebilenlerdenim ben de bizim köyde kadınlar da yapardı sadece ceviz değil odun külünden aynı şeyi yaparlardı. sonuçlar ne hiç bilmiyorum ama saçma bişi değil bu kesin.

  • Misafir 2018-05-29 18:19:20

    arkadaşlar küller öyle krem olacak şekılde yanmıyor:)) suyla karıştırdıkdan sonra krem halınede gelmıyor bıraz sert oluyor bildiğin kömür gibi yani,bide tenınıze kolay sürüyorsunuz ama bezle silerken canının az acıyor çünkü küller yani kül olmayan küller tenınızı yırtıyor :))) alerjisiniz varsada deriniz sızlıyor :))))

  • Misafir 2018-05-29 18:17:06

    :))