Sevgiliye hediye notları nasıl yazılır?
+ Sonra Oku

Sevgiliye hediye notları nasıl yazılır?

Sevdiğiniz kişiye verdiğiniz hediye kadar bu hediyeye iliştirdiğiniz not da önemli. Peki ilişkinize özel notları nasıl yazabilirsiniz? İşte size birkaç öneri…

Bir hediye paketine iliştirilebilecek en güzel not, yazanın içinden geçenleri döktüğü nottur. Ama herkes kendini yazarak iyi ifade edemeyebilir. Bu yüzden biraz fikir almakta, esinlenmekte fayda var. Önerilerimizi okuyarak ilişkinize özel notlar yazabilirsiniz.

 

Baştan uyaralım. Sevgiliye hediye notları antipatik olmamalı! Karşınızdaki kişiye iyi dileklerde bulunduğunuzu unutmayın. Bu dileklere kendinizi dahil etmek istiyorsanız sevimsiz olmamaya dikkat edin! Örneğin ilişkinin başındaysanız yazacağınız “Önümüzdeki 50 yılına talibim” türünden bir not “Bana göz açtırmayacak” hissi uyandırabilir.

 

Diyelim ki sevdiğiniz kişinin kalbini kırdınız ve gönlünü almak istiyorsunuz. Bunun için az bilinen bir şiirden, eski bir şarkıdan alıntı yapabilirsiniz. Bir kitapçıya gidip biraz şiir kitabı karıştırmanız, internete girip arama motoruna “eski aşk şarkıları” yazmanız yeterli.

 

 

Bir süredir ayrısınız ve barışmak için ona bir hediye aldınız. Sevgiliye hediye notları arasında şu cümleden daha etkilisi var mıdır bilmiyoruz: “Ben seni unutmak için sevmedim”

 

İçinden geçtiğiniz günlere uygun bir şeyler yazabilirsiniz. Mesela sevdiğiniz kişi zor günler geçiriyorsa ve desteğe ihtiyacı varsa şöyle bir not okumak ona iyi gelecektir. “Ne olursa olsun geçeceğin bütün yollarda yanındayım.”

 

Yazacak hiçbir şey bulamıyorsanız, herkesin işitmeye ihtiyaç duyduğu şu cümleler her zaman işe yarar: “Dünyanın bütün mutlulukları senin olsun. Seni her koşulda çok seviyorum.”

 

 

Mutlu çiftlerden 9 ilişki dersi
GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yaz