"Artık beni sevmiyor" mu?
+ Sonra Oku

İlgisinin bittiğini nasıl anlarım?

Eşinizin veya sevgilinizin size karşı ilgisinin azaldığını düşünüyor ancak emin olamıyorsanız haberimiz size yardımcı olabilir...

İlişkiniz güzel giderken bir anda her şeyin tam tersi yöne döndüğünü mü düşünüyorsunuz? Bu düşünce genellikle onun sizinle ilgilenmediği zamanlarda aklınızda dolanır. Size verdiği işaretlerden emin değilseniz sizinle ilgilenmediğini anlayabileceğiniz ipuçlarını okumanızı tavsiye ederiz.

 

1- Sizi aramıyor

Sizinle ilgilenmediğinin en önemli işaretlerinden biri sizi aramamasıdır. Tabii ki bir iki günlük aksaklıklardan bahsetmiyoruz. Sizi düzenli olarak arayan biri uzun zamandır eski rutininizde aramıyorsa bir düşünmenin vakti gelmiş demektir.

 

2- Sizi hiçbir şeye davet etmiyor

Eğer sizi yaptığı hiçbir plana dahil etmiyorsa sizinle herhangi bir ilişki istemiyordur. Bir kişi eğer sizden hoşlanıyorsa sizinle zaman geçirmek için çeşitli etkinlikler organize eder ya da organize edilen etkinliklere sizi davet eder.

 

3- Sizinle zaman geçirmiyor

Konu sizinle vakit geçirmeye geldiğinde hep meşgulse aslında mesaj gayet açık: “Hayatımda sana yer yok.” Bizim tavsiyemiz onu daha fazla aramamanız yönünde.

 

4- Hiçbir iltifata ilgi göstermiyor

Sizin söylediğiniz güzel şeylere hiçbir tepki göstermiyorsa, zamanınızı boşa harcamayın. İlgi gösteren insanların neler yapabildiğini hepimiz biliyoruz. Bu nedenle yapabileceklerinizi hak eden birine saklamanızı öneririz.

 

5- Her yaptığınıza hata buluyor

Yaptığınız her şeyde bir hata buluyorsa, sürekli tartışma yaratıyorsa o kişiden uzaklaşmakta fayda var. Olduğunuz gibi sevilmek en doğal hakkınız!

 

 

6- Telefonlarınıza cevap vermiyorsa

Sizi aramıyor ve siz aramaya kalktığınızda telefonlarınızı açmıyorsa sizinle konuşmak istemediği çok açık.

 

7- Size yalan söylüyor

Eğer size yalan söylüyorsa, sizin ne düşündüğünüzle ilgilenmiyordur. Hayatında yalana yer olan bir insanı artık sorgulamayın, hayatınıza bakın.

 

8- Sizinle ilgilenmediğini açık açık söylüyorsa

Çok rahatsız edici gelebilir ama aslında işi dolandırmadan yapılabilecek en iyi hareket budur. Size yalanlar söyleyip, oyalamasındansa açık sözlü olması her zaman sizi daha iyi hissettirmeli. Eğer sevdiğiniz adam size bunu söylüyorsa, gururlu bir şekilde oradan ayrılmanızı öneririz.

 

9- Size karşı fiziksel bir ilerleme yoksa

Size sarılmaya, sizi öpmeye çalışmıyorsa ve hatta artık konuşmayı bile kestiyse kendinizi yormamanızı öneririz.

 

10- Sizi açık açık görmezden geliyorsa

Sizinle artık ilgilenmiyor dahası artık siz yokmuş gibi davranıyorsa veya söylediklerinizi tepki göstermiyorsa çok açık olarak görmezden geliyor. Onu daha fazla sorularınızla sıkıştırmayın. Kendinize olan saygınızı sağlayın ve hayatınıza devam edin.

 

 

İlişkinizin uzun süreli olacağına dair 6 işaret
GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yaz

  • Misafir 2018-05-22 05:30:51

    Ayni sorun

  • Misafir 2017-01-03 01:00:47

    SİZE YALVARIYORUM YARDIM EDİN ERKEK ARKADAŞIM BENİ DELİ GİBİ SEVERKEN HERKESTEN HERŞEYDEN KISKANIRKEN 3 YILDIR BİRLİKTEYİZ BİANDA SOĞUDU ESKİSİ GİBİ DEĞİL HERŞEYİN TERSİ OLDU ÇOK İLGİLENİRKEN BİANDA İLGİSİZ OLDU YANIMDAN GİTMEK İSTEMEYEN ŞİMDİ İLGİSİZ ALLAH İÇİN YARDIM EDİN...

  • Misafir 2017-11-13 16:59:02

    canım geçmiş olsun. başkasını bulmuş. sende hayatına bak. üzgünüm :-) ay sinirlerim bozuldu :-)