Gözümün içine baka baka...
+ Sonra Oku

Susmalı mıyım yoksa konuşmalı mı?

Öğrenciyken yurtta beraber kalmıştık. Çok güzel bir kızdı. Kıvır kıvır siyah beline kadar uzanan saçları, omzunda karanfil dövmesi, küçücük güzel bir yüzü vardı.

Aynı odada beraber geçirdiğimiz 3. senenin sonunda okuldan bir çocukla tanıştı. Sene başında ya da sene sonunda yurda eşya taşırken, erkeklerin girmesi yasak olmasına rağmen, yangın merdiveninden odaya kadar gelip bize yardım ettiğini çok net hatırlıyorum. Kızın peşinden az koşmadı. Mezun olunca koptuk biraz. Zaman zaman haber aldım. Evlenmişlerdi. 2 tane oğlu oldu diye duydum sonra da. Aradan 15 sene geçti.

 

Büyük bir şirkette çalışıyorum. Bir gün kocasıyla şirkette karşılaştık. Toplantı falan sandım ama Londra'da bir süre yaşadıktan sonra bizim şirkete transfer olmuş, üst kademe yöneticilik yapmaya başlamıştı. Bu vesileyle karısı onu ziyarete şirkete geldiğinde biz de ayak üstü bir kaç kez muhabbet edebilmiştik. Bir süre sonra aynı katta çalışan çok yakın bir arkadaşım, adamın odasının kapısını zaman zaman kilitlediğini, içeriden sevişme seslerine benzer sesler geldiğini söyledi. Çekmecesinde prezervatifler olduğunu da duydum. Şirket, iki kadının ismiyle çalkalanıyordu. Şok olmuştum. Başka bir iş arkadaşı şehir dışında bir iş gezisindeyken adamı ve kadınlardan birini bir köşede oynaşırken görmüştü. Adam kadını tehdit edip, gördüğünü kimseye söylerse işten attıracağını söylemiş. Kadın da beni işten attırırsan her şeyi yönetime anlatırım demiş. Yuh dedim. Olay gerçekti. Hem de yanıbaşımda.

 

Şimdi bunu arkadaşıma söylemeli miyim yoksa habersiz ve ailesini dağıtmaması, mutlu mesut yaşaması için susmalı mıyım?

 

 

Rumuz: Kararsız

 

 

Yorum yaz

  • Misafir 2017-03-31 06:53:34

    Çok güzel

  • Misafir 2017-01-26 18:15:03

    siz bence dinimize uyun eğer adam zina yapıyorsa o onun günahı sana düşen kılıncın kında olduğu gibi penisi vajinada gördün mü birde bunu 4 erkek görecek bu şekilde ondan sonra ortaya çık karısını seviyorsa ilerde bu alışkanlığından vaz geçebilir.

  • Misafir 2017-09-25 23:17:59

    tersi bir durumda da aynı cevabı verebilecek miydiniz?