Çok bunaldım
+ Sonra Oku

Çok bunaldım

Okuyucumuzdan gelen itiraf.

Bir sevgilim var, ilk sevgilim hatta. 1,5 yïl oldu. Geçenlerde babam ve annem birinin hayatımda olduğunu öğrendi. Zaten biraz dindarlar ve o günden beridir yani 1 aydır ailemle aram iyi değil. Annem durmadan onları utandırdığımı söylüyor. Giydiğim kıyafete bile “kimin için giyiyorsan…” diyor. Bugün artık patladım. Anlamıyorsun beni dedim. Ama annem yine kendi aklında kurduğu laflarla bir sürü imada bulundu. “Okula bile gitmeyeceksin” dedi. O kadar bunaldım ki... Annemi kaybetmekten fazlasıyla korkuyorum. Sevgilimi çok seviyorum. Benim için her fedakârlığı yapıyor ama yolda onunla yürürken dahi babam görecek korkusu beni bitiriyor. Ayrıca bu sene sınav senem. Annem bunun farkında olmadan canımı çok acıtıyor. Bazen annemlere olan sinirimden sevgilime surat asıyorum. Ve onu hiç bırakmak istemiyorum. 

 

Rumuz: Nnn

 

Yorum yaz

  • Misafir 2018-08-15 15:16:47

    benden sana tavsiye genç arkadaşım. bir abi olarak. kesinlikle çok çalış güzel bir bölüm oku ve kendi paranı kendin kazan. ama bunu da sakın özgürlük olarak algılama. sadece ayakların yere daha sağlam bassın bu hayatta ki eziyet çok görme. ikincisi bu yıllarda yaşadığın duygulara bence de çok anlam yükleme. çok ta ileri gitme. ailenden uzaklaşma onların büyüdüğü çevre öyle olduğu için onları da çok yadırgama. kimse evladının kötülüğünü istemez . seni koruma içgüdüsü ama sana yanlış aksettiriyorlar bu da tamamen eğitimsizlikleri ile alakalı bir durum. sınavına çalış güzel bir bölüm oku

  • Misafir 2018-06-09 05:41:06

    sevgiye bak lan helal sana

  • Misafir 2017-12-15 12:33:43

    zor bir durum allah yardımcın olsun. birçok aile sevgililiği ne yazık ki kötü yola düşmek olarak algılıyor. sınav senen olduğunu söylemişsin. bu yıl biraz dişinizi sıkıp güzelce dersini çalış ve başarılı olmaya bak. eğer istediğin işe girip kendi paranı kazanırsan daha özgür olursun. anladığım kadarıyla yaşın epeyce genç. bu dönemdeki ilişkine çok büyük anlam yükleme, ailene kızdığından dolayı sevgiline yapışıp kalma, sen işine ve sorumluluklarına odaklan, akışına bırak. sevgilinle de çok ieri gitme... anladın sen onu, bırak herşey doğru zamanda olsun. daha çok şey var ama şimdilik bu kadar..