Şık olmak için bu 6 parçayı gardırobunuzdan eksik etmeyin!
+ Sonra Oku

Gardırobun olmazsa olmazları

Cazibenizi ortaya çıkaracak bu aksesuar ve kıyafetleri mutlaka stilinizin bir parçası haline getirin.

Bugün ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, işte anında daha cazibeli ve şık görünmenizi sağlayacak 6 muhteşem moda parçası...

 

 

Topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabı giydiğinizde, vücudunuzun duruşu her zamankinden daha farklı olur. Bacaklarınız uzar, göğüsleriniz öne çıkar ve yürüyüşünüz zarifleşir, kalçanızın hareketleri değişir. Bu da elbette sizi olduğunuzdan daha cazibeli gösterir.

 

Küçük siyah elbise

Siyah, söz konusu giyim olduğunda çoğu insan tarafından en çekici ve seksi renk olarak tercih edilir. Ne de olsa bir kadını her zaman daha ince ve şık gösterir.

 

Omzu açık tişört

Erkekler kadınların vücudundaki yuvarlak alanları severler. Göğüs ve kalçaya olan ilgileri barizdir ama bu listeye omuzlarınızın da dahil olduğunu biliyor musunuz?

 

Kırmızı bir şeyler

Kırmızı, her zaman aşk ve şehvet ile ilişkilendirilen bir renktir. Öyleyse giysilerinize kırmızı parçalar eklemenin neden sizi daha gösterişli kılacağı aşikar. Avam olmadan giyilen doğru ölçü ve kesimde kırmızı bir elbise, herhangi bir erkeğin başka yöne bakmasını kesinlikle engeller.

 

Dar elbise

Tüm vücut hatlarınızı ortaya koyan bir elbisenin erkekler tarafından çekici bulunması hayret verici olmasa gerek. Yine de hayal güçleri için her zaman her şeyi ortaya koymamanız gerektiğini unutmamalısınız. 

Güneş gözlüğü

Güneş gözlüğü yüzünüzde simetri yaratır ve simetrik yüzlerin her zaman daha çekici bulunduğu araştırmalar tarafından ispatlanmış bir gerçektir. Bulduğunuz her fırsatta güneş gözlüklerinizi takmaktan çekinmeyin!

Yorum yaz