Evde yapabileceğiniz egzersizler
+ Sonra Oku

Evde yapılabilecek egzersizler

Karın yağları, kol sarkması, bacak sıkılaşması için evde yapabileceğiniz egzersizler var. Bir pet şişe yardımıyla evde spor yapabilir, vücudunuzu şekillendirebilirsiniz.

 

Karın, bacak, kalça sıkılaştırıcı egzersiz 

Evde günde 15 dakika ayırarak yapabileceğiniz bu egzersizle birkaç ay içinde gözle görülür bir sıkılaşma sağlayabilir, forma girebilirsiniz.

 

 

 

Kol sarkmalarına karşı egzersiz 

Su şişesi ya da 1-2 kiloluk dambıllarla yapabileceğiniz egzersiz hem sırt ağrılarından kurtulmanıza yol açacak hem de sarkan kolların toparlanmasına yol açacak. 

 

 

Omuz kasları için egzersiz 

Omuz kaslarını geliştirmek için antremansız kaldıracağınız yükler sakatlanmalara yol açabilir. Bu egzersizle omuz kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

 

 

Sırt egzersizleri 

Sırt ağrılarınız, kulunçlarınız varsa bu egzersiz tam size göre! Sırt ağrılarının büyük bir kısmı hareketsizlikten kaynaklanıyor. Bu egzersizi günde 15 dakika yaparak hem ağrılarınızdan kurtulabilir hem de sıkılaşabilirsiniz.

 

  

Evde sandalye ile yapılabilecek egzersizler 

Spor yapmak için spor salonuna gitmek zorunda değilsiniz. Evinizdeki eşyaları kullanarak spor yapabilirsiniz.

 

 

Bel ve sırt hareketleri 

Bel, sırt ağrıları ve yağlanmalarına karşı harika bir egzersiz! Videodaki talimatlara uyarak evinizde bel kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

 

 

 

Yorum yaz

  • Misafir 2020-03-26 20:20:29

    Tansiyon.hastasiyim..egzersiz.yapmak.zorundayim .çok.guzel.hareketleriniz.var.begeniyorum Teşekkür Ederim Sağ Olun

  • aylnkrmn 2017-02-17 15:46:49

    sporcard üzerinden aldığım 3 aylık üyeliğim bittiği için bu ara ben de evde spor yapmaya çalışıyorum. ama oluyor mu olmuyor :(